Kontakt oss


Post og besøksadresse

Lageradresse

Åpningstider

Mandag-Fredag
07:30-15:30
Telefon: 09:00-14:30

Lørdag-Søndag
Stengt

Send gjerne mail til utbygging@tekam.no dersom henvendelsen gjelder fiberutbygging i feltområdene Singsaker Nord, Gimse Øst, Strandvegen, Varmbu, Lundamo, Rønningen, Engan-Støren, Kystadhaugen, Storvika, Tonstadbrinken, Lykkmarka eller Bekkefaret.

Administrasjon

Ingvart Strand Mølster
Leder utvikling og salg
ingvart@tekam.no
41470622

Jøran Øksenvåg
Ordre- og ressurskoordinator
joran@tekam.no
97189040

Lone Kristin Røsberg
Økonomi og administrasjonsleder
lone@tekam.no
45238775

Marius Alvin Westermark
Prosjektleder
marius@tekam.no
95025486

Martin Valle
Prosjektleder
martin.valle@tekam.no
48069570

Morten Hestegrei
Avdelingsleder telecom
morten@tekam.no
47646411

Ole Martin Kristiansen
Prosjektleder
olemartin@tekam.no
92028043

Vegard Løkken
Avdelingsleder elektro
vegard@tekam.no
93624145

Thomas Fallan
Avdelingsleder Smarthus – IoT
thomas.fallan@tekam.no
93680948

Tor-Eirik Solberg
Faglig leder telecom
tor-eirik@tekam.no
94475101

Tor Erik Askim
Daglig leder
torerik@tekam.no
47931580

Stian Schytte
Prosjektleder
stian@tekam.no
92205200

Telecom

Anders Opøien
Telekommunikasjonsmontør
anders@tekam.no

Betty Martine Stokkli Ruud
Lærling telekommunikasjonsmontør
betty@tekam.no

Eirik Altret Eriksen
Telekommunikasjonsmontør
eirik@tekam.no

Erik Tobias Søreng
Telekommunikasjonsmontør
erik@tekam.no

Erlend Sommer
Telekommunikasjonsmontør
erlend@tekam.no

Jan Marius Kravik
Tekniker/Blåsemekaniker
jan-marius@tekam.no

John-Erlend Sandaunet Bakken
Telekommunikasjonsmontør
john-erlend@tekam.no

Kristian Brunvoll Hjelde
Telekommunikasjonsmontør
kristian@tekam.no

Kristoffer Bruaset
Telekommunikasjonsmontør
Kristoffer.B@tekam.no

Krystian Suwala
Lærling telekommunikasjonsmontør
krystian@tekam.no

Leonard Philip Brevik Eriksson
Lærling telekommunikasjonsmontør
leonard@tekam.no

Magne Flikkeshaug
Lærling telekommunikasjonsmontør
magne@tekam.no

Martin Brøste
Telekommunikasjonsmontør
martin.broste@tekam.no

Miriam Husby Nielsen
Hjelpearbeider
miriam@tekam.no

Morten Jensen
Telekommunikasjonsmontør
morten.jensen@tekam.no

Niklas Bergh
Lærling telekommunikasjonsmontør
niklas@tekam.no

Nina Ling Hovig Amundsen
Lærling telekommunikasjonsmontør
nina@tekam.no

Raman Khramy
Telekommunikasjonsmontør
raman@tekam.no

Simen Vinje Skjeløy
Lærling telekommunikasjonsmontør
simen@tekam.no

Tore Dahl
Telekommunikasjonsmontør
tore@tekam.no

Elektro

Erlend Lystad Dybwad
Elektriker – Lærling
erlend.dybwad@tekam.no

Kenneth Bundgård
Elektriker
kenneth@tekam.no

Markus Tobiassen Hammervold
Elektriker
markus@tekam.no

Martin Aune
Elektriker – Lærling
martin.aune@tekam.no

Sander Brattsett Stølhaug
Elektriker
sander@tekam.no

Tom Sturla Fiskvik
Elektriker
tom.sturla@tekam.no